Ako se bavite bilo čime što se može upakovati u fleksibilnu ambalažu, bilo da je to vakuum pakovanje, MAP ili neka druga vrsta pakovanja, mi smo tu da Vam ponudimo najbolje rešenje za to.
TEHNOLOGIJA
Tehnologija “BLIKPRODUKT”-a zaokružuje sve segmente u proizvodnji fleksibilne ambalaže.
Zaokruženi proces proizvodnje sastoji se od:
1. Koekstruzije petoslojnih folija:
2. Laminiranja sa dvokomponentnim lepkom bez rastvarača
3. Flexo štampe
4. Konfekcije
Ovi tehnološki procesi omogućavaju širok asortiman proizvoda kao što su barijerni filmovi i kesice, sa mogućnošću štampe, razni tzv. duplex ili triplex filmovi i kesica koje se koriste za pakovanje raznih proizvoda kao što su testenine, zrnasti proizvodi, smrznuto voće i povrće itd.Na vrhunskoj opremi sa sirovinama od vodećih svetskih kompanija kao što su: EMS– Švajcarska, BOREALIS–Austrija, DSM–Holandija, DOW CHEMICALS, DUPON i drugih proizvodimo petoslojni barijerni film koji je superioran po barijernim osobinama u odnosu na široko zastupljene troslojne filmove.
Naknadnim procesima laminiranja, flexo štampe i konfekcije možemo da udovoljimo svim zahtevima sa tržišta koje iz dana u dan postaje sve zahtevnije.
PROIZVODI
Dugogodišnje iskustvo u ekstruziji je omogućilo da se 1998. godine usvoji proizvodnja koekstrudiranog barijernog filma. Daljim ulaganjima, kako u kapacitete tako i u poboljšanje kvaliteta folija, “BLIKPRODUKT” je danas u mogućnosti da ponudi kupcima sledeće:
Troslojna folija
Struktura:
ABC ili ABA
Dimenzije:
Širina do 1050mm
Debljina od 40μm do 200μm
Namena:
Štampa:
Mogućnost štampe do 6 boja
Petoslojna barijerna folija
Struktura:
ABCBD
Dimenzije:
Širina do 1050mm
Debljina od 0,06u do 0,19u
Vakuum pakovanja
Na brzim mašinama iz dva filma
Namena:
Dorada:
Konfekcijom je moguće dobiti kesice sa bočnim varovima
Sedmoslojna barijerna folija
Struktura:
ABCBDEF
Namena:
Dorada:
Konfekcijom je moguće dobiti kesice sa bočnim varovima
Petoslojne barijerne vrećice
Struktura:
ABCBA
Dimenzije:
Širena creva od 100mm do 450mm
Debljina od 0,06u do 0,15u
Namena:
Štampa:
Mogućnost štampe do 6 boja
Laminirani filmovi sa štampom
Uobičajena struktura:
PET/PE
OPP/OPP
PET/MPET/PE
Dimenzije:
Širina do 1000mm
Debljina zavisi od materijala i namene za koji se koriste
Namena:
Široko zastupljene folije za pakovanje raznih proizvoda
Vrećice od laminiranih folija sa srednjim varom
Namena: